Beer Factory Prague - Best Czech Beer

Beer Factory Praha je neobyčejné místo v srdci hlavního města. Nedá se říct, jestli se jedná čistě o restauraci, hospodu, bar a podobně. The Beer Factory má za úkol nabídnout každému návštěvníkovi to, co zde hledá. Pokud se chcete bavit a tančit, jdete do Beer Factory Prague. Jestli naopak jdete pouze na pivo nebo se najíst s přáteli, pak opět jdete na stejné místo, tedy Beer Factory Prague. Jedná se o univerzální místo, které v srdci Prahy nemá obdoby. Výjimečné prostředí a spousta návštěvníků dělá z Beer Factory Prague něco výjimečného. Možná se Vám už stalo, že jste přišli do nějaké hospody a výčepní Vám načepoval pivo pod míru. Beer Factory Prague tento nedostatek nikdy mít nemůže. Také se Vám nestane, že byste dostali pivo bez pěny a podobně. Beer Factory Prague vyřešil tento problém velice elegantně tak, aby nikdo nemohl říct, že jeho pivo není v kvalitě, na jakou je zvyklý a jakou od dobré hospody očekává. Ptáte se, jak to Beer Factory Prague dokázal? Odpověď Vás možná překvapí.

Samovýčepní hospoda

Ano je to překvapující, ale návštěvníci Beer Factory Praha opravdu mohou sami přijít k výčepu a načepovat si pivo podle svých představ. Systém v Beer Factory Prague je postaven tak, že návštěvník přijde k jednomu z několika pultů s výčepem a do sklenice si načepuje tolik piva, kolik chce. U každého výčepu má Beer Factory Praha měřící zařízení, takže máte naprostou jistotu, že zákazník dostane načepovaný svůj půllitr přesně. Sami musíte uznat, že tohle je něco výjimečného!

Beer Factory Prague

Nikdo se nenaučil čepovat pivo, aniž by to trénoval v praxi. Beer Factory Praha je skvělé místo, kde si to každý může vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud se na to návštěvník příliš necítí, pak má Beer Factory Praha k dispozici výčepní, kteří rádi pomohou a poradí. Věděli jste, že různými technikami výčepu dosáhnete jiných chutí stejného piva? V Beer Factory Praga se fantasii meze nekladou. Pokud nemáte rádi pivní pěnu, v Beer Factory Praga ji mít nebudete. Pokud jí naopak máte rádi, tak si jí tam dáte, ovšem cena za pivo bude přesně změřena. Beer Factory Prag přináší revoluci v čepování piva a ruku na srdce, komu tento nápad přijde špatný? Dalším problémem, který mají některé hospody, ale Beer Factory Prag se s tím vypořádal velice dobře, je přítomnost jediného druhu piva, které nemusí chutnat každému. Každý jistě ochutnal nějaký druh piva, který mu nesedl. Někdo má rád hořké světlé pivo, někdo raději slabší tmavé, sladké pivo a podobně. I v tomto dokáže Beer Factory Prag splnit nároky zákazníka.

Beer Factory beers
Na výběr je v Beer Factory velké množství piv k ochutnání.

Velký výběr českých piv

Jistě Vám došlo, že jediným způsobem, jak může Beer Factory Prag nabídnout každému to, co má rád je, že bude nabízet více druhů piva. Pivo, které v Beer Factory Prag najdete vždy, je známé po celém světě, Pilsner Urquell. Tento ležák, který vaří společnost Plzeňský Prazdroj, získal mnohá ocenění po celém světě a v Česku i ve světě má velkou základnu svých příznivců. Pilsner Urquell je pýchou českého pivovarnictví. Mimo to si můžete v Beer Factory Praga objednat celou řadu speciálních piv, mezi které se řadí pšeničná, kvasnicová nebo nefiltrovaná piva. Dále Beer Factory Praga disponuje nejrůznějšími sezónními pivy, která se vaří jen v určitém ročním období. Patří mezi ně oblíbená ovocná piva. Velmi oblíbené sezónní pivo v Beer Factory Prag, je i medový světlý ležák. Kombinace piva a medu očaruje velkou škálu zákazníků Beer Factory Prag. Další zajímavostí je, že sami návštěvníci mohou ovlivňovat to, co se bude v Beer Factory Prag čepovat. Mohou totiž sami navrhnout své oblíbené pivo a majitelé se tomu snaží vyhovět.

The Beer Factory - Zábava

Pilsner Urquell zdaleka není jediným lákadlem, které Vás donutí navštívit a vrátit se do BeerFactory Prag. Čeká na Vás totiž velký taneční parket, který je doplněn o nejrůznější světelné a jiné efekty, které Vás opravdu vtrhnou do tance. Beer Factory Praga pravidelně pozývají nejlepší DJe z České republiky i ze zahraničí. Ti Vám budou hrát nejlepší hity až do brzkých ranních hodin. Beer Factory Praga ale není jen o divokém tanci na parketu, ale také zde hrají známé kapely, které lidé mají v oblibě. Jistě Vás také zajímá, zda-li se v Beer Factory Praga platí nějaké vstupné. Možná Vás příjemně překvapí, že zde zpravidla vstupné není žádné. Mohou se však vyskytnout nějaké speciální události, kdy zákazník musí zaplatit do BeerFactory Prague vstupné, ovšem zpravidla je nízké nebo symbolické. Jakmile si návštěvník potřebuje odpočinout od náročného tance, tak má BeerFactory Prague k dispozici pohodlná křesla, židle a sedačky. Jakmile si odpočine, může pokračovat v nikdy nekončící zábavě.

The Beer Factory menu

Beer Factory výčepní piva
Výčepů je v Beer Factory skutečně velmi hodně.

Václavské náměstí nabízí spoustu zábavy. Najdeme na něm spoustu cukráren, hospod, barů a různých obchodů. Kde se ale dá na Wenceslas Square dobře najíst? Odpověď je opět BeerFactory Praha. Obsáhlý jídelní lístek Vám nabídne nejrůznější pokrmy. Lidé si často objednávají velká jídla i pro 10 lidí za jedinou cenu. BeerFactory Praga disponuje skvělými grily, takže dostanete to nejšťavnatější maso, jaké si jen dokážete představit. Oblíbené jsou také hamburgery a zkrátka nebudou ani Ti, kteří maso nejedí. Ti si mohou dát sýry, nebo saláty. K dobrému jídlu potřebujete i kvalitní černé pivo, například značku Guiness. Beer Factory toto pivo dováží až z Irska, kde je vyhlášené. Jeho sladká chuť Vám ukáže ze světa piva zase něco nového. Guiness Beer Factory vybralo z několika důvodů. Zaprvé se jedná o kvalitní pivo s mnohaletou tradicí a zadruhé Beer Factory Guiness pivo nabízí asi jako jediná hospoda v širokém okolí. I přes nejvyšší kvalitu všech surovin a vybavení, si může vychutnat zábavu v tomto podniku i obyčejný český občan s průměrným platem.

Beer Factory promotion

Odměňovat návštěvníky by měl každý podnik. BeerFactory Prag je v těchto ohledech velice příkladný. Pravidelně pořádá různé akce, kde v určitých hodinách nabízí drinky a jídlo za speciální ceny. Může to být například Pilsner Urquell o 10 korun levnější nebo jídlo 1+1 zdarma. Možností je opravdu celá řada. Byla by škoda takových akcí nevyužít. Václavské náměstí a celkově Praha je okouzlujícím místem s neomezenými možnostmi. V Praze také najdete zajímavou hospodu Beer Museum Prague. Ta nabízí také velmi kvalitní vybavení a možnosti zábavy. Těm, kteří jsou opravdoví fanoušci piva, nabízí Beer Museum Praha různé suvenýry, které se dají použít i v praxi. Jsou to například praktické tácky pod pivo, otvíráky, kšiltovky nebo praktické tašky, do kterých si snadno uložíte láhvová piva, které si ponesete do svých domovů. Ovšem suvenýry a hezké prostředí není to, čím Vám Beer Museum Prague vyrazí dech. Je to něco úplně jiného.

Beer Museum Prague

Beer Factory ochutnávka
Dáte si naše degustační pivní menu?

Pilsner Urquell je jen základní pivo, které Vám zde nabídnou. Celkem si můžete vybrat až z 30 druhů piv. Třicet je opravdu obrovské číslo, jelikož běžná hospoda nabízí průměrně 2 až 3 druhy. A jaké druhy vlastně v Beer Museum Praha najdeme? Jsou to převážně piva z malých rodinných pivovarů z blízkého i dalekého okolí, která mají neopakovatelnou chuť. Často se může stát, že některá piva budete mít možnost vyzkoušet jen jednou, jelikož některé pivovary vaří stále nové a nové příchutě a druhy. Vyzkoušet můžete slabá desetistupňová, ale i silná dvacetistupňová piva, která už dokážou při několika kouskách zamotat hlavu. V dnešní době se tedy nemusíte omezovat pouze na jeden druh, ačkoliv je například Pilsner Urquell skvělý ležák. Čas od času může být jiné pivo určitě příjemná změna. Kromě toho si můžete dát i různá kořeněná jídla, která se k pivu dokonalé hodí. Nedívejte se vždy na to, co sníte, ale je dobré si dopřát i něco nezdravého. Například křupavé hranolky s pořádným steakem a Pilsner Urquell je dokonalá kombinace pro každého chlapa.

Václavské náměstí

Václavské náměstí k Praze dokonale patří a její podniky by měl navštívit alespoň jednou v životě každý. Jistě jste slyšeli, že Wenceslas Square nabízí pořádnou dávku zábavy a Vy ji můžete okusit na vlastní kůži. Beer Factory Prag je zajímavé místo, které jde s dobou a nespí na vavřínech. Možnost načepovat si vlastní pivo nemáte každý den, a pokud patříte mezi ty, kteří to ještě nezkusili, tak Vám v tom nic nebrání. Mnoho lidí si BeerFactory Prag vychvaluje a na internetu koluje spousta kladných recenzí jak z řad českých, tak i zahraničních občanů. BeerFactory Praga v mnohých ohledech ruší zajeté koleje a snaží se jít svou vlastní cestou, která ruší předsudky vůči některým věcem. Jelikož zde chodí spoustu lidí, kteří mluví anglicky, tak mají čeští lidé možnost vyzkoušet angličtinu v praxi. Wenceslas Square se svými podniky v pozdních hodinách vytváří neuvěřitelnou atmosféru, kde se lidé vracejí i po mnoha návštěvnách zpět. Vy se ještě divíte, proč tomu tak je anebo to vyzkoušíte na vlastní kůži?

Publikováno: 16. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: beer factory | beer factory praha | beer factory prague | beerfactory