Restaurace s dětským koutkem Ostrava: Užijte si klidný oběd, zatímco si děti hrají

Restaurace S Dětským Koutkem Ostrava

Restaurace U Dědka - tradiční česká kuchyně, venkovní hřiště

Vítejte v restauraci U Dědka, kde si vychutnáte to nejlepší z tradiční české kuchyně! Připravujeme poctivá jídla z čerstvých a kvalitních surovin podle starých rodinných receptů. Ochutnejte naše vyhlášené svíčkové na smetaně, vepřovou pečeni s knedlíkem a zelím nebo si dejte jen tak k pivu nakládaný hermelín. Pro děti máme připravené dětské menu a pohrát si můžou na venkovním hřišti s prolézačkami a houpačkami. Restaurace U Dědka je ideálním místem pro rodinné oslavy, firemní večírky i posezení s přáteli.

Pizzerie La Strada - dětský koutek s hlídáním

V Pizzerii La Strada si na své přijdou i rodiny s dětmi. Zatímco si rodiče vychutnávají lahodnou pizzu z pece, děti se zabaví v dětském koutku s hlídáním. Koutek je vybaven spoustou hraček, her a kreativních aktivit, které zabaví děti všech věkových kategorií. O bezpečí a zábavu dětí se stará zkušená a milá chůva. Rodiče si tak mohou v klidu vychutnat svůj čas s přáteli nebo partnerem, zatímco vědí, že o jejich ratolesti je dobře postaráno.

Restaurace Slezská chalupa - dětský koutek, dětské menu

V restauraci Slezská chalupa si přijdou na své i rodiny s dětmi. Pro nejmenší je zde připraven dětský koutek, kde se zabaví s hračkami, knížkami a dalšími aktivitami. Děti ocení i speciální dětské menu s oblíbenými jídly, jako jsou řízky, kuřecí nugetky nebo palačinky. Restaurace myslí i na rodiče a nabízí jim možnost si v klidu vychutnat jídlo, zatímco se jejich ratolesti zabaví v dětském koutku.

Restaurace U Černého koně - dětský koutek, dětské hřiště

Pro rodiny s dětmi je restaurace U Černého koně ideální volbou. Děti se zabaví v prostorném dětském koutku plném hraček, zatímco si rodiče v klidu vychutnají výborné jídlo a pití. Koutek je vybavený spoustou hraček pro všechny věkové kategorie, od stavebnic a panenek po stolní hry a kreativní potřeby. Pro ty nejmenší je k dispozici i ohrádka s měkkými hračkami. V letních měsících je otevřené i venkovní dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. Děti si tak užijí spoustu zábavy na čerstvém vzduchu, zatímco si rodiče odpočinou na zahrádce restaurace. Restaurace U Černého koně je tak ideálním místem pro strávení příjemného odpoledne s celou rodinou.