Přemek Forejt láká do své nové restaurace

Přemek Forejt Restaurace

Úspěšný koncept Eatery

Eatery se od svého vzniku těší velké oblíbenosti a jeho koncept se ukázal jako mimořádně úspěšný. Zaměření na čerstvé, kvalitní suroviny a jednoduchou, ale chutnou kuchyni oslovilo širokou škálu zákazníků. Příjemné prostředí a přátelská obsluha dotváří celkový pozitivní dojem. Eatery se tak stalo oblíbeným místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli i rodinné oslavy. Díky svému inovativnímu přístupu a důrazu na spokojenost zákazníků si Eatery buduje silnou pozici na gastronomické scéně a dále expanduje.

Fine dining zážitek v Praze

Praha se může pochlubit pulzující scénou s jídlem a nabízí širokou škálu možností stravování pro každý vkus a rozpočet. Mezi nimi se nachází i rostoucí počet podniků, které se věnují fine diningu, a lákají tak gurmány z celého světa. Tyto restaurace se vyznačují důrazem na detail, používáním těch nejlepších surovin a inovativními technikami vaření. Šéfkuchaři v pražských fine diningových podnicích jsou často uznávanými profesionály ve svém oboru, kteří se pyšní michelinskými hvězdami nebo jinými prestižními oceněními.

Sezónní menu a lokální suroviny

Věříme, že nejchutnější jídla se připravují z čerstvých a kvalitních surovin. Proto se v naší kuchyni řídíme sezónností a s láskou vybíráme ty nejlepší lokální produkty. Na jaře u nás ochutnáte pokrmy z mladé zeleniny, v létě si pochutnáte na šťavnatém ovoci a grilovaných specialitách. Podzimní menu hýří barvami a vůněmi hub a dýní a v zimě vás zahřejeme poctivými polévkami a jídly z lokálních chovů.

Neformální atmosféra a otevřená kuchyně

V dnešní době už nestačí jen skvělé jídlo. Lidé touží po zážitku, chtějí nahlédnout do zákulisí a cítit se příjemně. A přesně tohle restaurace s neformální atmosférou a otevřenou kuchyní nabízí. Už žádné škrobené ubrusy a strnulá obsluha. Místo toho vás čeká uvolněná atmosféra, kde se budete cítit jako doma. A ta otevřená kuchyně? To je teprve paráda! Můžete sledovat kuchaře přímo při práci, obdivovat jejich umění a nasávat lákavé vůně. Je to zážitek pro všechny smysly, který posune váš гастроnomický výlet na úplně jinou úroveň.

Rezervace nutná s předstihem

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě je rezervace nutná s dostatečným předstihem. Doporučujeme rezervovat si své místo co nejdříve, abyste měli jistotu, že o nic nepřijdete. Rezervace je závazná a slouží k zajištění vašeho místa. V případě zrušení rezervace nás prosím kontaktujte co nejdříve. Děkujeme za pochopení.