Output

Kfc Cb

KFC v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích najdete hned několik poboček KFC, kde si můžete vychutnat jejich proslulá kuřata. Restaurace nabízejí příjemné prostředí pro rychlý oběd i posezení s přáteli. V nabídce nechybí klasické kousky jako kuřecí stripsy, křidýlka nebo sendviče, ale i saláty a dezerty. Pro rodiny s dětmi je tu připraveno dětské menu. Objednat si můžete přímo na místě, telefonicky nebo online přes rozvoz.

Nabídka KFC

V nabídce KFC si přijdou na chuť milovníci smaženého kuřete i ti, kteří preferují lehčí varianty. Základem jsou křupavé kuřecí kousky v originálním koření, které si můžete dát samostatně nebo v rámci menu s hranolkami a nápojem. Pro větší hlad je tu Twister, sendvič s kuřecím masem a zeleninou v tortille, nebo saláty s grilovaným kuřetem. KFC nezapomíná ani na vegetariány, pro které nabízí vegetariánský burger. Kromě klasických nápojů jako Coca-Cola, Fanta a Sprite si můžete dát i ledový čaj Lipton nebo ovocnou šťávu Cappy. Na závěr nesmí chybět sladká tečka v podobě zmrzliny, shake nebo koblihy.

Provozní doba KFC

Provozní doba restaurací KFC se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě a typu restaurace. Většina restaurací KFC je otevřena 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků. Obvyklá otevírací doba je od 10:00 do 22:00, ale některé restaurace, zejména ty v obchodních centrech, mohou mít upravenou otevírací dobu. Pro zjištění přesné otevírací doby vaší nejbližší restaurace KFC doporučujeme navštívit webové stránky KFC nebo využít mobilní aplikaci KFC, kde najdete aktuální informace o provozní době, menu a speciálních nabídkách.

Adresy KFC v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích si na kuřátku od KFC pochutnáte na dvou místech. První restaurace se nachází v obchodním centru IGY Centrum na adrese Pražská třída 1291/22. Druhá restaurace je vám k dispozici v obchodním centru Mercury Centrum na adrese Nádražní 115. Obě restaurace nabízejí klasické menu plné křupavých kuřecích kousků, sendvičů, salátů a dalších dobrot. Můžete využít i možnosti rozvozu a užít si tak své oblíbené jídlo v pohodlí domova.

Kontakt na KFC České Budějovice

KFC České Budějovice má pro vás otevřenou náruč (a kuchyň!) každý den. Chutě na pořádnou porci kuřete se nemusíte bránit! Pro informace o otevírací době, rozvozu nebo speciálních nabídkách mrkněte na webové stránky KFC.cz. Ať už máte dotaz nebo jen chuť na křupavé kuře, volejte na infolinku KFC +420 800 700 700. Těšíme se na vaši návštěvu v KFC České Budějovice!

Rozvoz KFC České Budějovice

Máte chuť na křupavé kuře z KFC, ale nechce se vám zrovna ven? Žádný problém! V Českých Budějovicích si můžete vaše oblíbené menu objednat z pohodlí domova a nechat si ho dovézt až ke dveřím. Stačí si vybrat z nabídky restaurací KFC, které rozvoz v Českých Budějovicích nabízí, ať už přes jejich webové stránky nebo některou z rozvážkových platforem, jako je Dáme jídlo nebo Wolt. Objednejte si bucket plný kuřecích kousků, lahodné stripsy, sendviče Twister nebo saláty a užijte si filmový večer s přáteli nebo rodinou bez zbytečného vaření.

KFC slevové kupóny a akce

Chceš si dát kuřecí dobroty od KFC za výhodnější ceny? Slevové kupóny a akce ti to umožní! KFC pravidelně nabízí svým fanouškům lákavé slevy na oblíbené produkty, jako jsou stripsy, křidýlka, burgery nebo celé buckets. Získat slevový kupón je snadné – stačí sledovat webové stránky KFC, jejich mobilní aplikaci nebo sociální sítě. Kupóny lze uplatnit online při objednávce s sebou nebo doručením, ale i přímo na pobočkách. Tak neváhej a užij si skvělou chuť KFC za výhodnější ceny!