Ohodnoťte KFC pochoutky na MojeNávštěvaKFC.cz!

Www.mojenavstevakfc.cz

Nabídka KFC

V nabídce KFC si každý najde to své! Milovníci kuřecího masa si pochutnají na křupavých stripsy, šťavnatých kuřecích křidýlkách Hot Wings nebo na legendárním smaženém kuřeti Kentucky Fried Chicken, připravovaném podle tajné receptury plné bylinek a koření. Pro hladovce jsou tu sendviče Twister nebo Brazer, pro menší hlad burger Zinger nebo klasický Longero. Vegetariáni si můžou dát salát, kukuřici nebo hranolky. Nezapomeňte na lahodné dipy a osvěžující nápoje. KFC myslí i na rodiny s dětmi, pro které má připravené výhodné menu boxy.

Oblíbené kuřecí kousky

Kuřecí maso je stálicí českých kuchyní a není divu. Je cenově dostupné, snadno se připravuje a hodí se k široké škále chutí a ingrediencí. Mezi nejoblíbenější kuřecí kousky patří bezesporu kuřecí prsa. Jsou libová, dietní a dají se upravovat na mnoho způsobů – od klasického řízku přes grilovaná prsa s bylinkami až po exotické kuřecí kari. Stehna a křídla jsou zase oblíbená pro svou šťavnatost a výraznější chuť. Skvěle chutnají marinovaná a grilovaná, pečená dozlatova nebo dušená v omáčce. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli část kuřete, s trochou fantazie a špetkou koření vykouzlíte jídlo, které si zamiluje celá rodina.

Křupavé hranolky a přílohy

Křupavé hranolky jsou neodmyslitelnou součástí mnoha jídel. Tajemství jejich dokonalé přípravy spočívá v použití správného druhu brambor, jejich důkladném osušení a smažení ve vysoké vrstvě oleje. Pro extra křupavost je můžeme před smažením obalit v kukuřičném škrobu.

K hranolkům se skvěle hodí různé dipy a omáčky. Mezi klasiku patří kečup, tatarská omáčka a majonéza. Pro milovníky pikantních chutí je tu chilli omáčka nebo česnekový dip. Zdravější variantou jsou pak dipy jogurtové nebo luštěninové.

Jako přílohu k hranolkům můžeme servírovat grilované maso, ryby, zeleninové saláty nebo sýry.

Osvežující nápoje

S příchodem teplých dnů roste i naše touha po osvěžení. Co si dát dobrého k pití, abychom zahnali žízeň a zároveň doplnili důležité minerály? Skvělou volbou jsou domácí limonády. Zapomeňte na přeslazené nápoje z obchodu a vyzkoušejte vlastní variace z čerstvého ovoce, bylinek a vody. Oblíbená je kombinace citronu, máty a okurky, osvěží vás ale i jahody s bazalkou nebo pomeranč s rozmarýnem. Pro extra šmrnc přidejte do sklenice pár kostek ledu a plátky ovoce. Nezapomínejte ani na pitný režim během celého dne. Pravidelné popíjení vody je klíčové pro udržení hydratace a správné fungování organismu.

Dezerty a sladkosti

Češi si rádi smlsnou, a tak není divu, že dezerty a sladkosti hrají v české kuchyni významnou roli. Od tradičních receptů po moderní variace, existuje nepřeberné množství možností, jak uspokojit chuťové pohárky. Mezi nejoblíbenější dezerty patří bezesporu ovocné knedlíky, nadýchané buchty a koláče s tvarohem nebo mákem. Oblíbené jsou také krémové dorty, jako je větrník, indiánek nebo medovník. Sladkou tečkou za jídlem pak může být štrúdl, palačinky s marmeládou nebo třeba nadýchané lívance.