Odpočiňte si v útulné oáze Restaurace Dvorek

Restaurace Dvorek

Útulný dvorek v centru

V samém srdci města, obklopený rušnými ulicemi a historickými budovami, se nachází oáza klidu – útulný dvorek. Zapomenutý kousek zeleně, kam nepronikne hluk dopravy ani shon všedního dne. Dlážděný chodníček lemovaný květináči s barevnými muškáty vede k lavičce pod rozložitou lípou. Její koruna poskytuje příjemný stín v horkých letních dnech. Vzduch je prosycen vůní levandule a rozmarýnu, které rostou v kamenných nádobách. Na staré zdi se pne břečťan a vytváří tak dojem zelené tapiserie.

Sezónní menu z lokálních surovin

Vychutnejte si to nejlepší z každého ročního období s naším sezónním menu, které klade důraz na čerstvé, lokální suroviny. Naši kuchaři s vášní vybírají ty nejkvalitnější produkty od místních farmářů a dodavatelů, aby vám přinesli autentické a nezapomenutelné kulinářské zážitky. Od jarní zeleniny plné vitamínů po letní ovoce zrající na slunci, od podzimních hub s bohatou chutí po zimní kořenovou zeleninu – každé roční období přináší do naší kuchyně jedinečné dary.

Polední menu za příznivé ceny

V dnešní uspěchané době se často stává, že nestíháme uvařit plnohodnotný oběd. Řešením může být polední menu v restauraci. Mnoho podniků nabízí cenově dostupné varianty, které uspokojí vaše chuťové pohárky i peněženku. Za cenu okolo 100 Kč si můžete dopřát polévku a hlavní chod. Restaurace obvykle obměňují nabídku každý den, takže máte na výběr z masitých i bezmasých jídel. Polední menu je ideální volbou pro pracující, studenty i seniory, kteří si chtějí pochutnat na dobrém jídle bez zbytečných starostí.

Široká nabídka českých piv

Česká republika je právem proslulá svou bohatou pivní kulturou a širokou nabídkou pivních stylů. Od světlých ležáků po tmavá piva, přes ejly až po speciály, si na své přijde opravdu každý milovník piva. Mezi nejznámější a nejoblíbenější piva patří plzeňský Prazdroj, svěží Staropramen a lahodný Budvar. Tyto tradiční značky doplňuje pestrá paleta piv z menších pivovarů, které experimentují s chutěmi a přinášejí na trh originální a inovativní piva. Ať už preferujete klasiku nebo rádi objevujete nové chutě, v České republice si zaručeně vyberete. Na zdraví!

Ideální místo pro romantickou večeři

Hledáte to pravé místo, kde byste mohli strávit nezapomenutelný večer se svou drahou polovičkou? Vybíráme z útulných vináren s tlumeným osvětlením a restaurací s dechberoucími výhledy. Co takhle večeře při svíčkách s výhledem na Pražský hrad nebo romantická procházka po Karlově mostě zakončená sklenkou vína v malebné restauraci v srdci Malé Strany? Ať už zvolíte jakoukoli variantu, nezapomeňte na květinu a rezervaci předem, ať váš romantický večer proběhne bez zbytečných komplikací.

Oblíbené místo pro firemní akce

Naše restaurace je ideálním místem pro uspořádání firemních akcí všeho druhu. Ať už plánujete vánoční večírek, teambuildingovou aktivitu nebo konferenci, u nás najdete vše, co potřebujete. Disponujeme prostornými sály s moderním vybavením, profesionálním personálem a širokou nabídkou cateringových služeb. Rádi s vámi sestavíme menu na míru dle vašich představ a rozpočtu.

Pro vaše firemní akce nabízíme také možnost pronájmu audiovizuální techniky, zajištění doprovodného programu a ubytování v blízkosti restaurace. Naše poloha v centru města s dobrou dostupností MHD je zárukou bezproblémové dopravy pro všechny účastníky. Kontaktujte nás a společně naplánujeme vaši firemní akci do posledního detailu.

Pravidelné kulturní akce

Náš region se může pochlubit pestrou škálou pravidelných kulturních akcí, které lákají jak místní, tak turisty. Každé léto se historické centrum města promění v jeviště pod širým nebem během festivalu pouličního divadla. Návštěvníci se mohou těšit na akrobatická vystoupení, klauny, žongléry a další pouliční umělce. Milovníci hudby si přijdou na své během jazzového festivalu, který se koná každoročně na jaře. V malebném prostředí zámeckého parku rozeznívají své nástroje jak zavedené hvězdy, tak i mladé talenty. Pro rodiny s dětmi je ideální návštěva loutkového divadla, které pravidelně uvádí klasické pohádky i autorská představení. Ať už se rozhodnete pro divadlo, hudbu nebo jinou formu umění, v našem regionu si zaručeně užijete nezapomenutelné kulturní zážitky.

Rezervace nutná, zejména o víkendu

Vzhledem k omezené kapacitě a velkému zájmu o víkendové brunche, prohlídky nebo workshopy důrazně doporučujeme rezervaci předem. Vyhnete se tak zbytečnému čekání nebo zklamání, pokud by již nebylo volné místo. Rezervace je možná online, telefonicky nebo osobně. V případě zrušení rezervace nás prosím informujte co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Publikováno: 09. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: Karel Čapek

Tagy: restaurace dvorek