KFC Butovice: Rychlá večeře po náročném dni?

Kfc Butovice

KFC Butovice: Rychlé občerstvení

KFC Butovice je skvělou volbou pro všechny milovníky kuřecího masa a rychlého občerstvení. Restaurace se nachází v obchodním centru Galerie Butovice a nabízí široký výběr kuřecích specialit, příloh a dezertů. Ochutnat můžete klasické kousky kuřete, stripsy, wrapy, saláty nebo sendviče. Nechybí ani oblíbené hranolky, bramborová kaše nebo coleslaw. KFC Butovice je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na chuť. Restaurace je otevřena denně a nabízí příjemné posezení.

Nabídka a speciality

V naší nabídce najdete široký výběr jídel tradiční české kuchyně. Ochutnat můžete klasiky jako svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem, vepřo knedlo zelo nebo guláš. Pro milovníky polévek vaříme kulajdu, česnečku a hovězí vývar s játrovými knedlíčky. Na své si přijdou i vegetariáni – v nabídce máme smažený sýr, bramboráky a zeleninové rizoto. Kromě stálého jídelního lístku nabízíme také sezónní speciality a polední menu. Přijďte si pochutnat na poctivých jídlech z kvalitních surovin!

Prostory restaurace

Srdcem restaurace je prostorná jídelna zalitá přirozeným světlem s výhledem do zahrady. Dominantou je otevřená kuchyně, kde můžete sledovat naše kuchaře při práci. Pro intimnější posezení je ideální salonek s krbem a knihovnou. V letních měsících zveme hosty na terasu s grilem a dětským hřištěm.

Otevírací doba

Provozní doba se liší v závislosti na ročním období a konkrétním dni v týdnu. Obecně platí, že v hlavní sezóně (červenec, srpen) máme otevřeno denně od 9:00 do 19:00. Mimo sezónu se otevírací doba zkracuje a v některé dny je zavřeno. Aktuální informace o otevírací době vždy najdete na našich webových stránkách nebo na informační tabuli u vstupu. Doporučujeme vám si otevírací dobu před plánovanou návštěvou ověřit, abyste předešli případným komplikacím.

Kontakt a adresa

Máte otázky, nápady nebo připomínky? Neváhejte se na nás obrátit! Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl s čímkoli, co budete potřebovat.

Napište nám na email info@example.cz, a my se vám ozveme co nejdříve.

Naše kancelář se nachází na adrese:

Příkladová ulice 123

123 45 Město

Těšíme se na vaše zprávy!

Doprava a parkování

Praha nabízí širokou škálu možností dopravy, od metra a tramvají po autobusy a vlaky. Pro cestování po centru města doporučujeme využít MHD, jelikož parkování je omezené a drahé. Jízdenky lze zakoupit v automatech a trafikách. Pokud se chystáte do Prahy autem, počítejte s hustým provozem, obzvláště v centru a během špičky. Parkování v centru je zpoplatněno a regulováno modrými zónami. Alternativou jsou parkovací domy, ty jsou ale často plně obsazené. Pro kratší vzdálenosti doporučujeme pěší procházky, díky kterým objevíte skrytá zákoutí města.

Publikováno: 14. 06. 2024

Kategorie: restaurace

Autor: Karel Čapek

Tagy: kfc butovice | pobočka kfc v butovicích